ČLANI, MLAJŠI ČLANI IN MLADINCI

 

SVETOVNO ČLANSKO PRVENSTVO V SLALOMU – Deep Creek (ZDA)

Benjamin SAVŠEK       2. mesto                      C-1

                                 3. mesto                      3 x C-1

Anže BERČIČ              3. mesto                      3 x C-1

 

SVETOVNO ČLANSKO PRVENSTVO V SPUSTU – Valtellina (ITA)

Blaž COF                     2. mesto                     C-2 sprint

                                  3. mesto                     3 x C-1 sprint

                                  3. mesto                     3 x C-2 sprint

Vid DEBELJAK              1. mesto                     3 x K-1

 

EVROPSKO ČLANSKO PRVENSTVO V SLALOMU – Dunaj (AUT)

Benjamin SAVŠEK        1. mesto                     3 x C-1

Anže BERČIČ               1. mesto                     3 x C-1

 

SVETOVNO MLADINSKO PRVENSTVO V SLALOMU – Penrith (AUS)

Vid KUDER MARUŠIČ    2. mesto                     K-1

 

MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO V SPUSTU – Banjaluka (BiH)

Žan JAKŠE                   3. mesto                     K-1 sprint

                                   2. mesto                     3 x K-1 sprint

 

SVETOVNI POKALI – člani

Benjamin SAVŠEK         1. mesto                     C-1                              Tacen (SLO)

                                   3. mesto                     C-1                              Praga (CZE)

                3. mesto                     3 x C-1                        London (VB)

Anže BERČIČ                3. mesto                     3 x C-1                        London (VB)

Vid DEBELJAK               3. mesto                     K-1 sprint                    Dunaj (AUT)

Jošt ZAKRAJŠEK            1. mesto                     K-1 maraton 3,6km    Bohinj (SLO)

 

 

 

MLAJŠE KATEGORIJE (cicibani/cicibanke, mlajše dečki/deklice, starejši dečki/deklice) – državna prvenstva

 

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA MLAJŠE KATEGORIJE V SLALOMU – Tacen

 

Lea NOVAK                   1. mesto                     K-1 starejše deklice

                                   1. mesto                     C-1 starejše deklice

                                   1. mesto                     C-2 starejše deklice

                                   1. mesto                     3 x K-1 starejše deklice

Zarja COLNAR               1. mesto                     C-2 starejše deklice

                                   1. mesto                     3 x K-1 starejše deklice

Maj MIS                       1. mesto                      C-1 mlajši dečki

                                   3. mesto                     3 x C-1 starejši dečki

Lenart LAPORNIK          3. mesto                     3 x C-1 starejši dečki

                                   3. mesto                     3 x K-1 starejši dečki

Lenart BURGAR             3. mesto                     3 x K-1 starejši dečki

Brin COLNAR                3. mesto                     3 x K-1 starejši dečki

Nika BRECELJ               1. mesto                     3 x K-1 starejše deklice

Jaka BERNAT                3. mesto                     3 x C-1 starejši dečki

Maks BRECELJ              2. mesto                     K-1 cicibani

Anže MARINKO             3. mesto                     K-1 cicibani

 

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA MLAJŠE KATEGORIJE V SPUSTU – Medvode-Tacen

Maj MIS                       1. mesto                     C-1 mlajši dečki

                                   2. mesto                     C-2 starejši dečki

                                   2. mesto                     3 x C-1 starejši dečki

Jaka BERNAT                3. mesto                     C-1 starejši dečki

                                   3. mesto                     C-2 starejši dečki

                                   2. mesto                     3 x C-1 starejši dečki

Lea NOVAK                   1. mesto                     K-1 starejše deklice

                                   1. mesto                     C-1 starejše deklice

Brin COLNAR                3. mesto                     C-2 starejši dečki

                                   3. mesto                     3 x K-1 starejši dečki

Matevž MATJAŠEC         2. mesto                     C-2 starejši dečki

                                   3. mesto                     3 x K-1 starejši dečki

Lenart LAPORNIK          2. mesto                     3 x C-1 starejši dečki

Lenart BURGAR             3. mesto                     3 x K-1 starejši dečki

Zarja COLNAR               3. mesto                     K-1 mlajše deklice

Jaka MILJAVEC              3. mesto                     3 x K1 mlajši dečki

Twan LANGE                 3. mesto                     3 x K1 mlajši dečki

Maks BRECELJ               3. mesto                     3 x K1 mlajši dečki

 

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA MLAJŠE KATEGORIJE V SPUST SPRINTU – Hrastnik

 

Lea NOVAK                 1. mesto                     K-1 starejše deklice

                                 1. mesto                     C-1 starejše deklice

Zarja COLNAR             2. Mesto                     K-1 mlajše deklice

Brin COLNAR               2. Mesto                     C-2 starejši dečki

Jaka BERNAT              2. Mesto                     C-2 starejši dečki