1. OLIMPIJSKE IGRE

2. SVETOVNO PRVENSTVO

3. SVETOVNI POKAL

4. EVROPSKO PRVENSTVO

5. EVROPSKI POKAL

6. SREDOZEMSKE IGRE

7. SVETOVNO PRVENSTVO ZA MLAJŠE ČLANE

8. EVROPSKO PRVENSTVO ZA MLAJŠE ČLANE

9. SVETOVNO MLADINSKO PRVENSTVO

10. EVROPSKO MLADINSKO PRVENSTVO

 

1. Olimpijske igre

Olimpijske igre so simbol ne samo športnega tekmovanja temveč tudi druženja, prijateljstva, miru in športnega duha vsega sveta. So sanje vsakega športnika, ki jih je Andraž Vehovar uresničil s srebrnim odličjem leta 1996 na poletnih olimpijskih igrah v Atlanti (ZDA).
 
 

2. Svetovna prvenstva

2018 Muotathal Zlato Blaž Cof K-1 sprint
2018 Muotathal Srebro Vid Debeljak K-1 sprint
2017 Pau Zlato Benjamin Savšek C-1 slalom
2017 Pau Bron Blaž Cof K-1 sprint
2017 Murau Zlato Vid Debeljak K-1 sprint
2016 Banjaluka Bron Vid Debeljak K-1 sprint
2015 London (GBR) Srebro Benjamin Savšek C-1 slalom
2015 Dunaj (AUT) Bron Vid Debeljak K-1 sprint
2015 Dunaj (AUT) Bron Blaž Cof – Hočevar Simon C-2 sprint
2014 Deep Creek (ZDA) Srebro Benjamin Savšek C-1 slalom
2014 Valtellina (ITA) Srebro Blaž Cof – Hočevar Simon C-2 sprint
2013 Srebro Blaž Cof C-1 klasika
2013 Bron Benjamin savšek C-1 slalom
2013 Bron Blaž Cof C-1 sp
2010 Tacen (SLO) Bron Jure Meglič K-1 slalom
2010 Sort (ESP) Bron Jošt Zakrajšek C-1 klasika
2008 Ivrea (ITA) Srebro Jošt Zakrajšek C-1 sprint
2002 Bourg St.Maurice (FRA) Srebro Miha Terdič K-1 slalom
1983 Meran (ITA) Bron Jože Vidmar C-1 slalom
       
2018 Muotathal Zlato Vid Debeljak (Anže Urankar, Nejc Žnidarčič ) 3 x K-1 sprint
2017 Pau Bron Blaž Cof (Simeon Hočevar, Luka Žganjar) 3 x C-1 sprint
2017 Pau Bron Žan Jakše (Peter Kauzer, Martin Srabotnik) 3 x K-1 slalom
2017 Murau Bron Vid Debeljak (Tim Novak, Anže Urankar) 3 x K-1 spust
2017 Murau Zlato Vid Debeljak (Tim Novak, Anže Urankar) 3 x K-1 sprint
2016 Banjaluka Zlato Vid Debeljak (Nejc Žnidarčič, Anže Urankar) 3 x K-1 sprint
2015 London (GBR) Bron Benjamin Savšek, Jure Lenarčič (Luka Božič) 3 x C-1 slalom
2015 Dunaj (AUT) Srebro Vid Debeljak (Tim Kolar, Nejc Žnidarčič) 3 x K-1 sprint
2015 Dunaj (AUT) Bron Blaž Cof – Nejc Žnidarčič (Luka Žganjar – Peter Žnidaršič, Simon Hočevar – Maks Frančeškin) 3 x C-2 sprint
2014 Deep Creek (ZDA) Bron Benjamin Savšek, Anže Berčič (Luka Božič) 3 x C-1 slalom
2014 Valtellina (ITA) Zlato Vid Debeljak (Nejc Žnidarčič, Anže Urankar) 3 x K-1 spust
2014 Valtellina (ITA) Bron Blaž Cof (Simon Hočevar, Peter Žnidaršič) 3 x C-1 sprint
2014 Valtellina (ITA) Bron Blaž Cof – Rok Markočič (Simon Hočevar – Anže Urankar, Luka Žganjar – Peter Žnidaršič) 3 x C-2 sprint
2013 Zlato Anže Berčič, Jure Lenarčič () 3 x C-1 slalom
2013 Srebro Blaž Cof () 3 x C-1 kl
2013 Bron Vid Debeljak () 3 x K-1 sp
2005 Penrith (AUS) Bron Andrej Nolimal (Dejan Kralj, Peter Kavzer) 3 x K-1 slalom
2002 Valsesia (ITA) Bron Jošt Zakrajšek (Simon Hočevar, Borut Horvat) 3 x C-1 spust
2000 Treignac (FRA) Srebro Živa Cankar, Lučka Cankar (Anne Sautor) 3 x K-1ž spust
1999 La Seu d’Urgell (ESP) Srebro Andraž Vehovar, Miha Štricelj (Fedja Marušič) 3 x K-1 slalom
1997 Tres Coroas (BRA) Bron Gregor Terdič, Sebastjan Linke (Simon Hočevar, ) 3 x C-1 slalom
1995 Nothingam (GBR) Srebro Andraž Vehovar (Marjan Štrukelj, Fedja Marušič) 3 x K-1 slalom
1993 Mezzana (ITA) Zlato Jože Vidmar (Boštjan Žitnik, Simon Hočevar) 3 x C-1 slalom
1989 Savage River (USA) Zlato Albin Čižman (Jernej Abramič, Marjan Štrukelj) 3 x K-1 slalom
Bron Jože Vidmar (Boštjan Žitnik, Borut Javornik) 3 x C-1 slalom
1987 Bourg St.Maurice (FRA) Srebro Janez Skok (Jernej Abramič, Marjan Štrukelj) 3 x K-1 slalom
1985 Augsburg Bron Janez Skok (Jernej Abramič, Marjan Štrukelj) 3 x K-1 slalom

 

3. Svetovni pokal

2017 (La Seu d’Urgell) Zlato Benjamin Savšek C-1 slalom
2017 (Muota) Srebro Vid Debeljak K-1 sprint
2017 (Montemor-o-Velho) Bron Jošt Zakrajšek K-1 1000m
2016 (Tacen) Zlato Benjamin Savšek C-1 slalom
2016 (Praga) Bron Benjamin Savšek C-1 slalom
2015 (La Seu d’Urgell) Bron Benjamin Savšek C-1 slalom
2015 Krakow Bron Benjamin Savšek C-1 slalom
2015 Murau Srebro Blaž Cof C-1 sprint
2015 Murau Bron Blaž Cof C-1 spust
2015 Murau  Bron Vid Debeljak K-1 sprint
2015 Praga Srebro Benjamin Savšek C-1 slalom
2015 Trnovo ob Soči Srebro Blaž Cof C-1 spust
2014 Dunaj Bron Vid Debeljak K-1 sprint
2014 Praga Bron Benjamin Savšek C-1 slalom
2014 Tacen Zlato Benjamin Savšek C-1 slalom
2014 Bohinj Zlato Jošt Zakrajšek K-1 maraton
2009 Zlato Jošt Zakrajšek C-1 spust
2009 Srebro Benjamin Savšek C-1 slalom
1989 Bron Albin Čižman K-1 slalom
1988 Srebro Janez Skok K-1 slalom

 

2015 Pau Srebro Benjamin Savšek, Jure Lenarčič (Luka Božič) 3 x C-1 slalom
2015 Liptovsky Mikulaš Srebro  Anže Berčič, Benjamin Savšek (Luka Božič) 3 x C-1 slalom
2014 London Zlato Anže Berčič, Benjamin Savšek (Luka Božič) 3 x C-1 slalom

 

4.Evropska prvenstva

2017 Skopje Zlato Vid Debeljak K-1 sprint
2015 Banjaluka Zlato Blaž Cof – Simon Hočevar C-2 sprint
2015 Markkleeberg Zlato Benjamin Savšek C-1 slalom
2013 Srebro Anže Berčič C-1 slalom
2013 Srebro Blaž Cof C-1 sprint
2012 Augsburg Bron Benjamin Savšek C-1 slalom
2011 Kraljevo Bron Blaž Cof C-1 sprint
2010 Bratislava Srebro Jure Meglič K-1 slalom
2009 Valltelina Bron Lučka Cankar K-1 klasika
Bron Jošt Zakrajšek C-1 klasika

 

2017 Tacen Srebro Benjamin Savšek, Anže Berčič (Luka Božič) 3 x C-1 slalom
2017 Skopje Zlato Vid Debeljak (Nejc Žnidarčič, Anže Urankar) 3 x K-1 sprint
2015 Banjaluka Zlato Vid Debeljak (Tim Kolar, Nejc Žnidarčič) 3 x K-1 sprint
2014 Dunaj Zlato Anže Berčič, Benjamin Savšek (Luka Božič) 3 x C-1 slalom
2013 Bron Anže Berčič, Benjamin Savšek () 3 x C-1 slalom
2013 Bron Blaž Cof (Simon Hočevar, Peter Žnidaršič) 3 x C1 sprint
2013 Bron Blaž Cof (Simon Hočevar, Luka Žganjar) 3 x C1 spust
2011 Seu d’Urgell Zlato Jure Meglič (Peter Kauzer, Simon Brus) 3 x K-1 slalom
2010 Bratislava Bron Jure Meglič (Peter Kauzer, Dejan Kralj) 3 x K-1 slalom
2007 Zlato Jure Meglič (Peter Kauzer, Dejan Kralj) 3 x K-1 slalom
2006 Zlato Jure Meglič (Peter Kauzer, Dejan Kralj) 3 x K-1 slalom
2005 Zlato Andrej Nolimal (Dejan Kralj, Peter Kauzer) 3 x K-1 slalom
2004 Bron Jošt Zakrajšek (Simon Hočevar, Dejan Stevanovič) 3 x C1 slalom
2000 Srebro Miha Terdič (Dejan Kralj, Fedja Marušič) 3 x K-1 slalom
1999 Srebro Živa Cankar, Lučka Cankar, Jana Mali 3 x K-1ž spust
1998 Bron Andraž Vehovar (Fedja Marušič, Uroš Kodelja) 3 x K-1 slalom
1996 Srebro Andraž Vehovar, Miha Štricelj (Jure Pelegrin) 3 x K-1 slalom

 

5. Evropski pokal

1986 Srebro Albin Čižman K-1 slalom
Bron Jože Vidmar C-1 slalom

 

6. Sredozemske igre

2013 Srebro Jošt Zakrajšek K-1 mirne vode

 

7. Svetovna prvenstva – mlajši člani

2015 Nantahala (ZDA) Bron Vid Debeljak K-1 sprint
2012 Bron Anže Berčič C-1 slalom
2004 Srebro Andrej Nolimal K-1 slalom

 

2017 Murau Bron Matic Firm, Vid Svetina, (Vid Oštrbenk) 3 x K-1 sprint
2017 Bratislava Srebro Žan Jakše, Vid Kuder Marušič, (Martin Srabotnik) 3 x K-1 slalom
2015 Nantahala (ZDA) Zlato Vid Debeljak (Maks Frančeškin, Tim Novak) 3 x K-1 spust
2015 Nantahala (ZDA) Zlato Vid Debeljak (Maks Frančeškin, Anže Urankar) 3 x K-1 sprint
2012 Zlato Anže Berčič, Blaž Cof, Jure Lenarčič 3 x C-1 slalom
2006 Srebro Jošt Zakrajšek, Benjamin Savšek (Marko Čivčija) 3 x C-1 slalom
2004 Srebro Andrej Nolimal, Jure Meglič (Peter Kavzer) 3 x K-1 slalom

 

8. Evropska prvenstva – mlajši člani

2017 Hohenlimburg Bron Žan Jakše K-1 slalom
2011 Banja luka Zlato Anže Berčič C-1 slalom
2008 Solkan Bron Benjamin Savšek C-1 slalom

 

2017 Hohenlimburg Srebro Lea Novak, (Alja Kozorog, Nina Bizjak) 3 x K-1 slalom
2017 Hohenlimburg Srebro Žan Jakše, Vid Kuder Marušič, (Martin Srebotnik) 3 x K-1 slalom
2016 Solkan Zlato Žan Jakše (Simon Brus, Martin Srabotnik) 3 x K-1 slalom
2012 Solkan Zlato Anže Berčič, Blaž Cof, Jure Lenarčič 3 x C-1 slalom
2010 Markkleeberg Srebro Benjamin Savšek, Jure Lenarčič, Anže Berčič 3 x C-1 slalom
2009 Liptovski Mikulaš Zlato Benjamin Savšek, Anže Berčič, Jure Lenarčič 3 x C-1 slalom
Bron Martin Albreht, Simon Artelj (Gregor Brovinsky) 3 x K-1 slalom

 

9. Svetovna prvenstva – mladinci

2014 Penrith Srebro Vid Kuder Marušič K-1 slalom
2011 Opava Srebro Vid Debeljak K-1 spust sprint
2009 Bouch Srebro Blaž Cof C-1 klasika
Bron Blaž Cof C-1 sprint
2008 Roudnice Srebro Martin Albreht K-1 slalom
1998 Zlato Miha Terdič K-1 slalom
1990 Bron Andraž Vehovar K-1 slalom
1988 Bron Andraž Vehovar K-1 slalom
1982 Zlato Albin Čižman K-1 slalom

 

2018 Ivrea Srebro Lea Novak, (Eva Alina Hočevar, Sara Belingar) 3 x K-1 slalom
2018 Ivrea Srebro Lea Novak, (Eva Alina Hočevar, Nina Bizjak) 3 x C-1 slalom
2013 Bron Neža Vrevc () 3 x K-1 slalom
2013 Bron Žan Jakše, Vid Kuder Marušič () 3 x K-1 slalom
2011 Opava Zlato Vid Debeljak (Simon Brus, Simon Oven) 3 x K-1 sprint
2009 Bouch Srebro Blaž Cof (Nejc Kravanja, Peter Žnidaršič) 3 x C-1 klasika
Srebro Blaž Cof (Nejc Kravanja, Peter Žnidaršič) 3 x C-1 klasika
2008 Roudnice Zlato Berčič Anže, Jure Lenarčič, Jernej Zupan 3 x C-1 slalom
2006 Bron Jure in Anže Janežič (Luka Božič/Sašo Taljat, Luka Slapšak/Blaž Oven) 3 x C-2 slalom
2000 Zlato Žiga Ovčak (Gregor Laznik, Peter Kavzer) 3 x K-1 slalom
1998 Bron Anže Buh (Janez Korenjak, Primož Gabrijelčič) 3 x C-1 slalom
1992 Zlato Miha Štricelj (Dejan Kralj, Uroš Kodelja) 3 x K-1 slalom

 

10. Evropska prvenstva- mladinci

2018 Skopje Zlato Lea Novak, (Eva Alina Hočevar) C-2 spust
2018 Skopje Bron Lea Novak, (Eva Alina Hočevar) C-2 sprint
2014 Banjaluka Bron Žan Jakše K-1 sprint
2012 Solkan Zlato Vid Debeljak K-1 sprint
2008 Solkan Srebro Jernej Zupan C-1 slalom
Bron Anže Berčič C-1 slalom
2007 Bron Jernej Zupan C-1 slalom
2001 Zlato Jošt Zakrajšek C-1 spust
1999 Zlato Jana Mali K-1ž spust
1999 Srebro Andrej Nolimal K-1 slalom

 

2018 Skopje Srebro Lea Novak,(Eva Alina Hočevar, Helena Domajnko) 3 x K-1 spust
2014 Banjaluka Srebro Žan Jakše (Anže Urankar, Tim Novak) 3 x K-1 sprint
2012 Solkan Zlato Vid Debeljak (Rok Markočoč, Matic Klobučar) 3 x K-1 sprint
2011 Banja luka Zlato Matic Štrukelj (Simon Brus, Martin Srabotnik) 3 x K-1 slalom
2010 Kraljevo Srebro Eva Vrevc (Ajda Novak, Manca Šuštar) 3 x K-1 spust
2008 Solkan Srebro Jure Lenarčič, Jernej Zupan, Anže Berčič 3 x C-1 slalom
2008 Valltelina Zlato Martin Albreht (Janez Kastelic, Tim Kolar) 3 x K-1 spust
Bron Anže Berčič, Blaž Cof, Jure Lenarčič 3 x C-1 spust
2007 Srebro Jernej Zupan, Blaž Cof, Jure Lenarčič 3 x C-1 slalom
2006 Zlato Jure in Anže Janežič (Luka Božič/Sašo Taljat, Luka Slapšak/Blaž Oven) 3 x C-2 slalom
2001 Zlato Petra Stojilov (Tina Sulič, Nina Mozetič) 3 x K-1ž slalom
Bron Jure Meglič, Žiga Ovčak (Žnidaršič) 3 x K-1 spust
1999 Zlato Jana Mali (Tina Sulič, Nina Mozetič) 3 x K-1ž slalom
Srebro Jana Mali (Tina Sulič, Nina Mozetič) 3 x K-1ž spust
Bron Anže Ruden, Anže Buh (Drejc Žabjek) 3 x C-1 slalom
Bron Anže Ruden, Jošt Zakrajšek (Drejc Žabjek) 3 x C-1 spust
1997 Bron Miha Terdič (Uroš Škander, Matej Gec) 3 x K-1 slalom
Bron Aljaž Hamberger, Sebastijan Linke (Janez Korenjak) 3 x C-1 slalom

 

1998 Zlato Miha Terdič K-1 slalom
1990 Bron Andraž Vehovar K-1 slalom
1988 Bron Andraž Vehovar K-1 slalom
1982 Zlato Albin Čižman K-1 slalom
2013 Bron Neža Vrevc ()