LEA NOVAK

K1 in C1 slalom

Leto rojstva:  2000 | Kategorija: K1 in C1 slalom | Trener: Aleš Vrabič
Kraj bivanja: Ljubljana | Leto vpisa v KKK Tacen: 2009 | Bivši trenerji: /

O meni

Rezultati

3. mesto (2.izbirna tekma, slalom – Solkan) – C1 članice

3. mesto (1.izbirna tekma, slalom – Solkan) – C1 članice

1. mesto (WWC SPRINT ECA CUP 2 – sprint – Kolpa) – K1 članice

1. mesto (Otvoritvena tekma/slalom – kanal Tacen) – C1 članice

3. mesto (Otvoritvena tekma/slalom – kanal Tacen) – K1 članice

1. mesto (EP spust –  Skopje) –  C2 mladinke

2. mesto (EP spust –  Skopje) – 3xK1 mladinke

3. mesto (EP sprint –  Skopje) –  C2 mladinke

2. mesto (SP –  Ivrea) –  3xC1 mladinke

2. mesto (SP –  Ivrea) –  3xK1 mladinke

1. mesto (DP sprint –  Kolpa) –  K1 mladinke

1. mesto (Otvoritvena tekma/spust – Tacen) – C2 mladinke

1. mesto (Otvoritvena tekma/spust – Tacen) – C1 mladinke

1. mesto (Otvoritvena tekma poligon/slalom – Tacen) – C1 mladinke

1. mesto (DP slalom – Solkan) – C1 mladinke

1. mesto (DP slalom – Solkan) – K1 mladinke

2. mesto (DP – Celje) – K1 U23

2. mesto (EP – Hohenlimburg) – 3 x K1 U23

1. mesto (DP spust sprint-  Tacen) – K1 mladinke

1. mesto (DP spust sprint-  Tacen) – K1 članice U23

2. mesto (DP spust sprint-  Tacen) – K1 članice

 

1. mesto (DP slalom – Celje) – C1  mladinke

1. mesto (DP slalom – Celje) – C1 mlajše mladinke

1. mesto (DP slalom – Celje) – K1  mladinke

1. mesto (DP slalom – Celje) – K1 mlajše mladinke

2. mesto (DP slalom – Tacen) – C1 U21

3. mesto (DP slalom – Tacen) – K1 U21

3. mesto (Wave international festival, Češke Budejovice), slalom C1W

2. mesto (ECA slalom junior cup, Solkan) – slalom C1W U16

3. mesto (ECA slalom junior cup, Solkan) – slalom C1W U16 

3. mesto (ECA slalom junior cup, Solkan) – slalom K1W U16 

3. mesto (ECA slalom junior cup, Flattach) – slalom K1W U16   

1. mesto (DP spust sprint – Hrastnik) – C1 starejše deklice

1. mesto (DP spust sprint – Hrastnik) – K1 starejše deklice

1. mesto (DP slalom – Tacen) – 3 x K1 starejše deklice

1. mesto (DP slalom – Tacen) – C2 starejše deklice

1. mesto (DP slalom – Tacen) – C1 starejše deklice

1. mesto (DP slalom – Tacen) – K1 starejše deklice

1. mesto (DP spust – Tacen) – C1 starejše deklice

1. mesto (DP spust – Tacen) – K1 starejše deklice

1. mesto (DP mladinci in ml. mladinci – Solkan) – C1 mladinke

2. mesto (DP mladinci in ml. mladinci – Solkan) – 3 x K1 mladinke

3. mesto (Skupni seštevek slovenskega pokala) – K1 starejše deklice

3. mesto (DP sprint – Krško) – K1 starejše deklice

3. mesto (DP sprint – Krško) – C1 starejše deklice

2. mesto (DP slalom – Čatež) – C1 starejše deklice

3. mesto (DP slalom – Čatež) – K1 starejše deklice

2. mesto (DP slalom – Čatež)- 3 x K1 starejše deklice

2. mesto (Skupni seštevek slovenskega pokala) – K1 mlajše deklice

1. mesto (DP slalom – Tacen) – K1 mlajše deklice

1. mesto (DP slalom – Tacen) – 3 x C2 starejši dečki

1. mesto (DP slalom – Tacen) – 3 x K1 starejše deklice

2. mesto (DP spust – Čatež) – 3 x K1 starejše deklice

2. mesto (Skupni seštevek slovenskega pokala) – K1 cicibanke

Osebni profili na družbenih omrežjih