Včeraj je potekalo DP v sprintu na DV v Hrastniku. Lea Novak je postala državna prvakinja tako v kajaku kot v kanuju, Colnar Zarja je bila druga pri kajakašicah, Colnar Brin in Bernat Jaka pa sta osvojila prav tako drugo mesto v kanu dvosedu. Med starejšimi dečki je 4. mesto osvojil Matjašec Matevž, Colnar Brin je bil 10., Burgar Lenart 12., Jaka Bernat je bil četrti pri kanuistih starejših dečkih. Pri mlajših dečkih so tekmovali Miljavec Jaka (14.mesto), Lapornik Lenart (17.mesto), Lange Twan (23.mesto) in Otolani Crait Lucian (32.mesto). Imeli smo tudi dva nastopa med cicibani, Marinko Anže je bil 10., Bregar Domen pa 11. Rezultati

Kasneje je sledilo še moštveno tekmovanje. Starejši dečki v postavi Burgar Lenart, Matjašec Matevž in Colnar Brin so za dobro sekundo izgubili medaljo, bili so četrti. Pri mlajših dečkih smo imeli dve moštvi. Miljavec Jaka, Lange Twan in Lapornik Lenart so bili 5., Bregar Domen, Otolani Crait Lucian in Marinko Anže pa osmi. Rezultati

Slike si lahko pogledate v fotogaleriji.