V soboto in nedeljo, 19. in 20.3, so pri nas v Tacnu potekala prva letošnja tekmovanja. V soboto so se v kanalu pomerili klubski tekmovalci, kasneje pa je bilo tekmovanje še na progi, v nedeljo pa je bilo tekmovanje v spustu – za mlajše klubske tekmovalce od Vikrč, za starejše pa od Medvod do Tacna. Na sobotnem tekmovanju so na zmagovalni oder stopili Martin Albreht (2. mesto), Berčič Anže (1. mesto), Jure Lenarčič (3. mesto) in Lea Novak (3. mesto). V nedeljo so mladinci zasedli cel oder – Firm Matic (1. mesto), Matevž Matjašec (2. mesto) in Sedeu Gregor (3. mesto), tretji je bil med člani Debeljak Vid, Novak Lea pa je bila druga pri mladinkah.

REZULTATI – slalom proga

REZULTATI – slalom kanal

REZULTATI – spust Medvode

REZULTATI – spust Vikrče

KZS:

Ta konec tedna v Tacnu prvi domači tekmi

Kajakaška sezona s tekmo v Tacnu tudi uradno odprta

Sezono odprli tudi spustaši

SIOL – SPORTAL:

Brez presenečenj v Tacnu

 

OSTALI REZULTATI (SLALOM – proga):

K-1 ČLANI:

Kuder Marušič Vid 4., Jakše Žan 7., Čižman Luka 9., Manfreda Vidrih Val 10. mestoK-1 ČLANICE:

Vrevc Neža 4. mesto

C-1 ČLANI:

Cof Blaž 4., Vidmar Klemen 6. mesto

K-1 MLADINCI:

Burgar Lenart 10., Ignijič Filip 20. mesto

 

OSTALI REZULTATI (SLALOM – kanal):

K-1 STAREJŠI DEČKI:

Lapornik Lenart 1., Lange Twan 2., Miljavec Jaka 3., Otolani Crait Lucian 4., Hafner Klemen 5., Rebolj Tim 6. mesto

C-1 STAREJŠI DEČKI:

Prevodnik Jakob 1. mesto

K-1 MLAJŠI DEČKI:

Zidar Žiga 1., Demšar Potza Dan 2., Grm Enej 3., Zupan Jonatan 4. mesto

K-1 MLAJŠE DEKLICE:

Hafner Helena 1. mesto

C-1 MLAJŠI DEČKI:

Brecelj Maks 1. mesto

C-2 MLAJŠI DEČKI:

Brecelj – Marinko 1. mesto

K-1 CICIBANI:

Marinko Anže 1., Bregar Domen 2. mesto

K-1 CICIBANKE:

Skok Ula 1., Bregar Lea 2. mesto

 

OSTALI REZULTATI (SPUST – Medvode-Tacen): 

K-1 MLADINCI:

Svetina Vid 6., Burgar Lenart 10., Dimic Aljaž 12., Lange Twan 13., Ignijič Filip 14., Lapornik Lenart 15. mesto

 

OSTALI REZULTATI (SPUST – Vikrče-Tacen):

K-1 STAREJŠI DEČKI:

Otolani Crait Lucian 1., Rebolj Tim 2., Hafner Klemen 3. mesto,

K-1 MLAJŠI DEČKI:

Štricelj Anže 1. mesto

K-1 MLAJŠE DEKLICE:

Hafner Helena 1. mesto

K-1 CICIBANI:

Marinko Anže 1., Bregar Domen 2. mesto

K-1 CICIBANKE:

Skok Ula 1. mesto