V soboto, 26. septembra, se je pri nas veliko dogajalo. Dopoldne je bilo na sporedu DP za člane, ki je bilo letos zaradi visoke vode že dvakrat prestavljeno, popoldne pa smo imeli prireditev ob 50-letnici našega kluba.

Državno prvenstvo se je zaključilo brez večjih presenečenj. Pri kanuistih so na odru stali samo predstavniki našega kluba – prvi je bil Benjamin Savšek, drugi Anže Berčič in tretji Jure Lenarčič. V kategoriji mlajših članov kanuistov je zmagal Klemen Vidmar. Med člani kajakaši je bil Martin Albreht drugi, med mlajšimi člani pa je na tretjo stopničko stopil Žan Jakše. Tekmovalci so odlično nastopili tudi v ekipnih vožnjah, kjer so zasedli prvo in tretje mesto med kajakaši (1. Albreht/Kuder Marušič/Jakše, 3. Štrukelj/Čižman/Meglič) in med kanuisti (1. Savšek/Berčič/Lenarčič, 3. Cof/Črepinšek/Bernat).