Mlajši tekmovalci so v septembru nastopili na Zmajčkovem pokalu ter na spustu v Hrastniku, kjer so dosegli odlične rezultate, prav tako so bili odlični v skupnem seštevku slovenskega pokala. Na Zmajčkovem pokalu na Ljubljanici je nastopilo kar 22 otrok iz našega kluba. Zlata sta bila Lenart Laportnik (C1 ml.dečki) in Zarja Colnar (K1 ml.deklice). Na drugem mestu je bil Marinko Anže (cicibani) ter dvojec Ignijič/Lange, tretja pa sta bila v dvojcu Miljavec/Burgar. REZULTATI – Zmajček

Teden kasneje so tekmovalci nastopili še na zadnji tekmi letošnjega pokala – spust v Hrastniku. Med cicibani sta bila na stopničkah Domen Bregar (2.mesto) in Anže Marinko (3.mesto), Lenart Lapornik je bil drugi med kanuisti in tretji med kajakaši, Zarja Colnar pa je bila druga med kajakašicami. REZULTATI – Hrastnik

V skupnem seštevku SLO pokala je največ točk zbrala Zarja Colnar med ml.deklicami, prav tako prvi je bil Lenart Lapornik med kanuisti – bil je tudi tretji med kajakaši. Na tretjem mestu sta bila še Anže Marinko (cicibani) ter Jaka Bernat (C1 st.dečki). Marinko je bil drugi tudi v skupnem seštevku MV in DV. SKUPNI SEŠTEVEK DV, SKUPNI SEŠTEVEK MV IN DV

OSTALI REZULTATI – Zmajček

K1 ST.DEČKI: Burgar 8., Ignijič 10., Otolani Crait 13., Prevodnik 17., Miljavec 23., Vrabič 25., Lange 34. mesto

C1 ST.DEČKI: Prevodnik 9. mesto

C2 ST.DEČKI: Hafner/Marniko 9. mesto (2. med ml.dečki)

K1 ML.DEČKI: Zidar 11., Hafner 23., Šenk 36., Rebolj 37. mesto

K1 CICIBANI: Bregar 5., Grm 9., Demšar Potza 19., Novak 23., leskovšek 26., Šenk 38., Šauperl 45. mesto

K1 CICBANKE: Skok 5. mesto

OSTALI REZULTATI – Hrastnik

K1 ST.DEČKI: Burgar 5., Miljavec 13, Ignijič 15., Otolani Crait 17., Prevodnik 21., Vrabič 23. mesto

C1 ST.DEČKI: Bernat 7. mesto

K1 ML.DEČKI: Zidar 9., Hafner 28

K1 CICIBANI: Demšar Potza 11., Terpin 24. mesto

OSTALI REZULTATI – SLO POKAL DV

K1 CICIBANI: Bregar 4., Demšar 20., Grm 32., Štricelj 33., Terpin 41., Novak 42., Leskovšek 43., Šenk 50., Šauperl 54. mesto

K1 CICIBANKE: Skok 16. mesto

K1 ML.DEČKI: Zidar 12., Hafner 28., Brecelj 36., Zupan 39., Šenk 50, Rebolj 51. mesto

K1 ST.DEČKI: Burgar 5., Miljavec 14., Lange 16., Ignijič 17., Prevodnik 20., Otolani Crait 27., Vrabič 27., Mis 37. mesto

K1 ST.DEKLICE: Brecelj 9. mesto

C1 ST.DEČKI: Mis 11., Prevodnik 16. mesto

C2 ST.DEČKI: Ignijič/Lange 6., Miljavec/Burgar 13., Hafner/Marinko 20. mesto