ČLANI, MLAJŠI ČLANI IN MLADINCI

 

SVETOVNO PRVENSTVO – slalom

 

Benjamin SAVŠEK 2. mesto C1 slalom
Benjamin SAVŠEK 3. mesto 3 x C1 slalom
Jure LENARČIČ 3. mesto 3 x C1 slalom

 

SVETOVNO PRVENSTVO – spust

 

Vid DEBELJAK 1. mesto 3 x K1 sprint
Vid DEBELJAK 1. mesto 3 x K1 spust
Vid DEBELJAK 3. mesto K1 sprint
Vid DEBELJAK 3. mesto K1 sprint
Blaž COF 3. mesto C2 sprint
Vid DEBELJAK 2. mesto 3 x K1 sprint
Blaž COF 3. mesto 3 x C2 sprint

 

SVETOVNI POKAL – slalom

 

Benjamin SAVŠEK 2. mesto 3 x C1 slalom
Jure LENARČIČ 2. mesto 3 x C1 slalom
Benjamin SAVŠEK 3. mesto C1 slalom
Anže BERČIČ 2. mesto 3 x C1 slalom
Benjamin SAVŠEK 2. mesto 3 x C1 slalom
Benjamin SAVŠEK 3. mesto C1 slalom
Benjamin SAVŠEK 2. mesto C1 slalom

 

SVETOVNI POKAL – spust na DV

 

Blaž COF 2. mesto C1 sprint
Blaž COF 3. mesto C1 spust
Vid DEBELJAK 3. mesto K1 sprint
Blaž COF     2. mesto C1 spust

 

EVROPSKO ČLANSKO PRVENSTVO V SPUSTU NA DIVJIH VODAH – Banjaluka (BIH)

 

Blaž COF 1. mesto C2 sprint
Vid DEBELJAK 1. mesto 3 x K1 sprint

 

EVROPSKO ČLANSKO PRVENSTVO V SLALOMU – Markkleeberg (NEM)

 

Benjamin SAVŠEK 1. mesto C1

 

 

MLAJŠE KATEGORIJE (cicibani/cicibanke, mlajše dečki/deklice, starejši dečki/deklice) – državna prvenstva

 

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA MLAJŠE KATEGORIJE V SLALOMU – Solkan

 

Lenart LAPORNIK         
  1. mesto
C1 mlajši dečki
  1. mesto
K1 mlajši dečki
2.  mesto 3 x C1 starejši dečki
Zarja COLNAR              
  1. mesto
K1 mlajše deklice
Lenart BURGAR            
  1. mesto
3 x C1 starejši dečki
Jaka BERNAT                2.  mesto 3 x C1 starejši dečki
Anže MARINKO             2.  mesto K1 cicibani

 

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA MLAJŠE KATEGORIJE V SPUSTU – Radovljica

Lenart LAPORNIK         
  1. mesto
C1 mlajši dečki
3. mesto K1 mlajši dečki
  1. mesto
3 x C1 starejši dečki
Jaka BERNAT                2. mesto C1 starejši dečki
2. mesto 3 x C1 starejši dečki
Filip IGNIJIČ
  1. mesto
C2 starejši dečki
3. mesto 3 x K1 starejši dečki
Anže MARINKO            
  1. mesto
K1 cicibani
3. mesto 3 x K1 mlajši dečki
Domen BREGAR
  1. mesto
K1 cicibani
3. mesto 3 x K1 mlajši dečki
Zarja COLNAR              
  1. mesto
K1 mlajše deklice
Lenart BURGAR             3. mesto 3 x K1 starejši dečki
Jaka MILJAVEC 3. mesto 3 x K1 starejši dečki
Twan LANGE
  1. mesto
C2 starejši dečki
Žiga ZIDAR 3. mesto 3 x K1 mlajši dečki
Jakob PREVODNIK 2. mesto 3 x C1 starejši dečki

 

DRŽAVNO PRVENSTVO ZA MLAJŠE KATEGORIJE V SPUST SPRINTU – Solkan

Lenart LAPORNIK         
  1. mesto
K1 mlajši dečki
Zarja COLNAR              
  1. mesto
K1 mlajše deklice
Jaka BERNAT                2. mesto C1 starejši dečki
Lenart BURGAR             3. mesto K1 starejši dečki
Anže MARINKO            
  1. mesto
K1 cicibani